fabryka wyobraźni

Owadowe wydrapywanki

25 października 2021

Kolorowe pastele, pędzel i czarna farba, tak zaczyna się niezła zabawa!

Owady to stworzenia, które towarzyszą nam każdego dnia – jedne kojarzą się nam dobrze, inne mniej przyjemnie, jednak każde z tych małych żyjątek jest pożyteczne i odgrywa ważną rolę w środowisku.

Podczas zajęć z najmłodszymi w 𝗙𝗮𝗯𝗿𝘆𝗰𝗲 𝗪𝘆𝗼𝗯𝗿𝗮𝘇́𝗻𝗶 stworzyliśmy kontrastowe kompozycje z owadami w roli głównej, zaczerpnięte wprost z natury.

Zapraszamy do naszej bzzzzyczącej galerii!

Dzień muffinki

Dzień muffinki

Tuż przed świętami Wielkanocnymi naszą pracownią przez moment stała się kuchnia – wspólnie przygotowaliśmy pyszne marchewkowe muffinki oblane kolorowym lukrem. W oczekiwaniu na słodkie wypieki spróbowaliśmy namalować wielkanocnego...

Wielkanocne symbole

Wielkanocne symbole

Wczuwając się w przedświąteczny nastrój jedne z naszych zajęć poświęciliśmy na rozmowę o wielkanocnych symbolach. Najbardziej znanym z nich – pisankami – zajęliśmy się nieco dłużej. Na owalnych szablonach zaprojektowaliśmy i przystroiliśmy świecącymi ozdobami i...

Prima Aprillis

Prima Aprillis

Krowa na Marsie dająca kakao zamiast mleka? Latający w przestworzach prosiaczek? Skrzydlaty wieloryb i KosmoŻaba lądujące na ziemi? To wszystko zdarzyło się na prawdę w Prima Aprillis w Fabryce Wyobraźni!

Skip to content