wystawy

’DOCENIĆ PRZYRODĘ’/ Związek Fotografów Przyrody Okręgu Warmińsko-Mazurskiego

’DOCENIĆ PRZYRODĘ’/ Związek Fotografów Przyrody Okręgu Warmińsko-Mazurskiego

"Docenić przyrodę" to tytuł wystawy fotografii, której wernisaż odbył się dzisiejszego popołudnia w galerii MOK Pasym. Wystawę członków Okręgu Warmińsko-Mazurskiego Związku Polskich Fotografów Przyrody otworzyła pełniąca obowiązki dyrektora MOK Pasym Klaudia...

Przejdź do treści