Jak co roku wzięliśmy udział w wielkiej narodowej zbiórce pieniędzy na wsparcie polskiej służby zdrowia czyli Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Walka z sepsą małych i dużych pacjentów była hasłem tegorocznej akcji charytatywnej. Wielki 31 Finał wraz z licytacją odbył się w tym roku na żywo w Szkole Podstawowej w Pasymiu. Hojnych darczyńców i licytujących nie brakowało. Mali i duzi wolontariusze występowali na scenie oraz brali udział w organizacji wydarzenia. Po raz kolejny pobiliśmy swój rekord zbierając sumę 23399, 77 zł. Dziękujemy w imieniu własnym i współorganizatorów wszystkim mieszkańcom Gminy Pasym o wielkich sercach.
Cztery Wieże nad Kalwą za nami!
7 czerwca Pasymiem znów zawładnęli rowerzyści. W niedzielne przedpołudnie nasze miasto stało się areną sportowych zmagań podczas etapu Łaciate Mazury MTB – Cztery Wieże nad Kalwą. Od samego rana rynek wypełnił się zawodnikami, kibicami, a w powietrzu czuć było...






