Jak co roku, UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU W PASYMIU wraz z zaproszonymi gośćmi zasiadł przy uroczystym wigilijnym stole. Wiele życzeń, dzielenie się opłatkiem, dwanaście tradycyjnych potraw, wspólne biesiadowanie i śpiewanie kolęd stworzyły ciepłą, świąteczną atmosferę. Na scenie wystąpił dziecięcy chór prowadzony w MOKu przez Urszulę Pyrak.
Cztery Wieże nad Kalwą za nami!
7 czerwca Pasymiem znów zawładnęli rowerzyści. W niedzielne przedpołudnie nasze miasto stało się areną sportowych zmagań podczas etapu Łaciate Mazury MTB – Cztery Wieże nad Kalwą. Od samego rana rynek wypełnił się zawodnikami, kibicami, a w powietrzu czuć było...






