W ubiegły piątek pożegnaliśmy Szefową Miejskiego Ośrodka Kultury w Pasymiu Danutę Choroszewską-Clausen, która odchodzi na zasłużoną emeryturę. Długa jest lista zasług naszej Pani Dyrektor. Jedno jest pewne – 'zastała pasymską kulturę drewnianą, zostawia murowaną’… Będzie nam Jej brakować.
Cztery Wieże nad Kalwą za nami!
7 czerwca Pasymiem znów zawładnęli rowerzyści. W niedzielne przedpołudnie nasze miasto stało się areną sportowych zmagań podczas etapu Łaciate Mazury MTB – Cztery Wieże nad Kalwą. Od samego rana rynek wypełnił się zawodnikami, kibicami, a w powietrzu czuć było...






