wydarzenia

MODERNIZACJA SCENY W MOK PASYM

23 grudnia 2022

Ho, Ho, Ho! Wydział kulturalny w fabryce Świętego Mikołaja spisał się w tym roku na medal! My, jako instytucja kultury w Pasymiu i Wy drodzy Pasymianie, którym kultura i sztuka nie jest obojętna, dostaliśmy w prezencie nową scenę!

Sala widowiskowa MOK Pasym jest teraz bardziej profesjonalna, a odbiór prezentowanych na scenie spektakli, koncertów i innych wydarzeń kulturalnych – bardziej komfortowy, atrakcyjny wizualnie i akustycznie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby nasza scena została udoskonalona – wielkie dzięki Mikołajowi oraz wszystkim Śnieżynkom i Elfom, które wsparły ten projekt.

pozostałe wydarzenia

DZIEŃ KOBIET ZE STAND-UPEM

DZIEŃ KOBIET ZE STAND-UPEM

MIESZKO MINKIEWICZ W PROGRAMIE "ŻÓŁĆ" Jak wyjawił nam Mieszko Minkiewicz – żółć to płynne uczucie… irytacji, zdenerwowania (używamy tu synonimów słowa, którym posłużył się artysta). Minkiewicz rozpoczął swój występ od przyjacielskiego dogryzania mieszkańcom...

POWODZENIA NA EMCE PANI DYREKTOR!

POWODZENIA NA EMCE PANI DYREKTOR!

W ubiegły piątek pożegnaliśmy Szefową Miejskiego Ośrodka Kultury w Pasymiu Danutę Choroszewską-Clausen, która odchodzi na zasłużoną emeryturę. Długa jest lista zasług naszej Pani Dyrektor. Jedno jest pewne - 'zastała pasymską kulturę drewnianą, zostawia murowaną'…...

Skip to content