Dwa ostatnie dni ferii upłynęły nam twórczo i pracowicie. W środę lepiliśmy kubki z gliny, której ugniatanie sprawiało nam ogromną przyjemność a rezultaty dały dużą satysfakcję. Najmłodsi zajęli się jeszcze przyjemniejszymi działaniami – przygotowywaniem i piciem gorącej, słodkiej czekolady. Ostatniego dnia ferii z MOK Pasym dzieci bawiły się w bajkopisanie oraz ilustrowanie wspólnie wymyślonych historii. Ostatni raz odbyły się też gry i zabawy ruchowe. Tak dobiegł końca dwutygodniowy kreatywny czas ferii zimowych z MOK Pasym. Mamy nadzieję, że dobrze się z nami bawiliście.
Cztery Wieże nad Kalwą za nami!
7 czerwca Pasymiem znów zawładnęli rowerzyści. W niedzielne przedpołudnie nasze miasto stało się areną sportowych zmagań podczas etapu Łaciate Mazury MTB – Cztery Wieże nad Kalwą. Od samego rana rynek wypełnił się zawodnikami, kibicami, a w powietrzu czuć było...






