W niedzielę 15 stycznia odbył się w MOK Pasym kiermasz charytatywny „Razem dla Madzi’. Zorganizowany przez mieszkańców Pasymia w celu zbiórki środków na leczenie i rehabilitację Magdy. Wspaniale było widzieć tłumy mieszkańców Pasymia i okolic, którzy przybyli aby wesprzeć tę piękną akcję. To wydarzenie pokazało jak wiele szlachetnych i dobrych serc jest w Pasymiu. Życzymy Magdzie szybkiego powrotu do zdrowia!
Cztery Wieże nad Kalwą za nami!
7 czerwca Pasymiem znów zawładnęli rowerzyści. W niedzielne przedpołudnie nasze miasto stało się areną sportowych zmagań podczas etapu Łaciate Mazury MTB – Cztery Wieże nad Kalwą. Od samego rana rynek wypełnił się zawodnikami, kibicami, a w powietrzu czuć było...






