Smoothie Frutti – wyjątkowo Owocny dzień Kobiet

Dnia 7 marca mieliśmy okazję gościć Teatr Młodych ze Szczytna pod opieką artystyczną Aliny Kowalskiej. Aktorzy, w składzie: Kaja Stańczak, Wiktoria Gut, Wiktoria Tomczyk, Patrycja Szmidt, Marcin Pawlak, Marcin Niemczyk, Maciej Samsel i Alina Kowalska zaprezentowali naprawdę wysoki poziom sceniczny, a ich kreacje w sztuce „Szukam żony” na podstawie komedii Andrzeja Dembończyka „Kandydatki na żonę” przypadły do gustu pasymskiej publiczności.

„Damy ci kwiatek na święto kobiet” – kto z nas nie zna tekstu piosenki Agnieszki Osieckiej… My jednak, prócz tulipanów postanowiliśmy wręczyć Polskim Madonnom garść witamin. Jedną z atrakcji wczorajszego wieczoru stały się – zgodnie z zapowiedzią – owocowe Smoothie, czyli własnoręcznie wykonane koktajle z samych naturalnych składników. Owocowa Salsa, Pomarańczowy Zacier, Witaminy – Endorfiny, Malinowa Nuta, Oczy Zielone, Sfiksowana Pomarańcza i Brzoskwiniowy Wulkan cieszyły się sporym wzięciem, porównywalnym z „Kandydatkami na żonę” – sztuką, zaprezentowaną przez Teatr Młodych ze Szczytna.

Receptury nie zdradzamy, ale wyrażamy nadzieję, że po takiej witaminowej bombie, nasze Panie zechcą odwiedzać nas częściej, a energia, która poświęciliśmy na przygotowanie koktajli naprawdę zaowocuje.