1 kwietnia złożyliśmy wniosek do Fundacji Orlen w ramach projektu o charakterze konkursowym ‚Moje miejsce na Ziemi’.

Dzisiaj ogłoszone zostały wyniki konkursu i….
.
UDAŁO SIĘ! 🥳😍

Na początku lipca zostanie otworzona nowa przestrzeń wspólna: do zabawy, rekreacji, kontaktu ze sztuką- nad jeziorem Kalwa, za naszym nowym budynkiem MOK przy Dworcowej 8 (tzw. Alejki). Będzie działała na terenie należącym do naszej instytucji w ciągu dnia, w wyjątkowe chwile pięknymi, ciepłymi wieczorami. Wyposażona zostanie w hamaki, leżaki, stoliki i parasole oraz ekspres do kawy i lodówkę.

Kawa, ciastko, lemoniada nad jeziorem? Wspólna gra w badmintona. Ścieżki sensoryczne dla maluchów. Koncerty, gry planszowe i hamak. Książki i prasa. Słońce i woda.

Nasze miejsce na Ziemi nazywa się „Kulturalna Strefa Relaksu”. Przewidujemy mnóstwo ciekawych warsztatów artystycznych! 🎨🎭🎸🎪🤹‍♀️💃🕺

(Jedyne co nas może powstrzymać to niestety rozwój epidemii 🙁 )

Dziękujemy za Wasze wsparcie i szczere opinie w poprzednim poście dotyczącym Kulturalnej Strefy Relaksu.
Nie możemy się już doczekać lipca, by móc Was ugościć!

( i wspólnie coś zmalować!😇 )