Hip Hop, Funky, Cramp, Breakdance…

W Miejskim Ośrodku Kultury w Pasymiu co tydzień pod czujnym okiem Lidii Wanowicz odbywają się zajęcia taneczne, na których młodzi tancerze mogą nauczyć się takich stylów tańca, jak hip-hop, funky, cramp i breakdance.

Grupa ponad dwudziestu osób w wieku od 4 do 13 lat spotyka się w każdą sobotę, by wspólnie uczyć się choreografii do utworów takich artystów jak Rihanna, Pitbull, Sean Paul czy Black Eyed Peas. Młodzi tancerze z pasją, energią i zaangażowaniem biorą udział w zajęciach i aktywnie je tworzą. Ich głównym celem obok szlifowania umiejętności tanecznych jest przede wszystkim dobra zabawa. Wszystkich chcących spróbować swoich sił w tańcu i dołączyć do zgranego zespołu zapraszamy do Miejskiego Ośrodka Kultury w Pasymiu w każdą sobotę o godzinie 10:30.

Prowadząca zajęcia Lidia Wanowicz jest instruktorem tańca i fitnessu. Organizuje maratony „Fitnessowy Zawrót Głowy” oraz prowadzi zajęcia fitness dla seniorów. Angażuje się także w cele charytatywne. Pracuje w wielu ośrodkach i klubach, dbając o kondycję fizyczną ludzi w różnym wieku.