Fitnessowy Zawrót Głowy

III Rodzinny Maraton Fitnessowy dobiegł końca. W sobotę, 4 marca Pasymianie, zgromadzeni w hali sportowej Zespołu Szkół w Pasymiu wzięli udział w czterogodzinnym fitnessowym szaleństwie, na które złożyły się skoki na trampolinach z serii Power Jump, Zumba Fitness, trening ogólnorozwojowy i bokserski. Celem akcji, organizowanej przez Lidię Wanowicz z Lady Form Fitness i Miejski Ośrodek Kultury w Pasymiu, była zbiórka pieniędzy na operację chorego na raka mózgu Roberta Rekosza.

Imprezie towarzyszyły także animacje dla dzieci, kiermasz ciast i pokaz ratownictwa medycznego zorganizowany przez OSP z Linowa. W strefie piękna, Pasymianki mogły skorzystać z zabiegów kosmetycznych i fryzjerskich, porad dietetycznych, a nawet masaży. Atrakcją muzyczną natomiast był występ Stashki, dobrze znanej Pasymianom wokalistki ze Szczytna, poprzedzony występem grupy tańca nowoczesnego Happy, prowadzonej przez Lidię Wanowicz.

Wysiłek wielu osób, a szczególnie pani Lidii przyniósł też wymierny rezultat finansowy. Na leczenie pana Roberta zebrano 1579,99 zł.

Organizatorzy dziękują Zespoowi Szkół w Pasymiu za udostępnienie hali sportowej.